.Net Domain Kampanyası

Tükiye’nin önde gelen hosting firmalarından biri olan Turhost, .Net uzantısında 2 gün sürecek domain kampanyası başlattı. Özellikle .com uzantısı kayıtlı olan domainler için çok iyi bir alternatif olan .Net uzantılı domainleri, Turhost.com üzerinden yıllık 2,99$’a kaydedebilirsiniz.

Blogger’lar, webmaster’lar, domain avcıları ve projesini internete taşımak isteyen tüm kullanıcılar için çok uygun maliyetli domain kayıt fırsatı sunan bu domain kampanyası ile dilediğiniz sayıda .Net domain kaydı yapabilirsiniz.

Dünyada 15 milyon+ kayıt sayısına ulaşan .Net, .Com uzantılı domainlere en iyi alternatif olarak öne çıkmaktadır. Projenize en uygun .net domain’i kaydetmek için bu indirim kampanyasını kaçırmayın!

Domain portföyünüzdeki .com domain’lerin, .net’ini de kaydederek, projelerinizin geleceğini garanti altına alabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları

  • Domain kampanyası 9 Mayıs – 11 Mayıs 2017 Saat: 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya .Net alan adı uzantıları için yalnızca yeni alımlarda geçerli olup, alan adı yenileme ve transferi kapsamaz.
  • Kampanyalı fiyatın geçerli olması için alan adı kaydı ve ödemesinin belirtilen kampanya tarihleri arasında yapılması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında alan adı kaydı için limit yoktur. Her müşteri hesabı dilediği sayıda .Net alan adı kaydı yapabilir.
  • Kampanya yalnızca 1 yıllık kayıtlarda geçerli olup, çok yıllı kayıtlarda standart kayıt ücreti geçerlidir.
  • Turhost, kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı durma hakkını saklı tutar.
  • Kampanyaya katılan herkes yukarıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Bu Yazıyı Beğendin mi?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%