Ücretsiz LiteSpeed Cache Versiyonu Yayınlandı

LiteSpeed ​​Web Server 5.3’ün piyasaya sürülmesinden çıkan heyecan verici yeni gelişmelerden biri de lisans yapımızın revizyonudur . Bu yeni değişiklikleri beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Hemen etkili:

  1. Tüm lisanslar yeni isimlere ve daha açık bir markalamaya sahip olacak
  2. LSCache tüm lisanslarda ÜCRETSİZ olarak dahil edilir
  3. Yeni bir ÜCRETSİZ Başlangıç ​​lisansı ve yeni Site Sahibi lisansı ekledik

Gözden Geçirilmiş Lisans Yapısı

Geçmişte bir lisans seçmenin karmaşık olabileceğini biliyoruz, bu yüzden LiteSpeed ​​Web Sunucusu için birkaç yeni lisans ekledik ve tekliflerimizi basitleştirmek için birkaç tane daha emekli olduk. Artık tüm lisanslar üç kategoriden birine giriyor: Başlangıç , Site Sahibi ve Web Ana Bilgisayarı .

Site Sahibi lisansları tek bir web sitesine (5 alan veya daha az) yöneliktir ve bireyler için uygun fiyat noktalarında kullanılabilir.

Web Host lisansları sınırsız alana izin verir ve çoğu da sınırsız belleğe izin verir. Fiyat, ihtiyaç duyduğunuz çalışan sayısına göre değişir. Daha önce bir VPS lisansı aldıysanız, karşılaştırılabilir olması için Web Host lisanslarından birini bulacaksınız.

Başlangıç lisansı hakkında daha ayrıntılı olarak aşağıda konuşacağız .

Yepyeni lisanslar (önceden var olan bir lisansa dayanmayan), LiteSpeed ​​Web Sunucusu v5.3 gerektirir, bu yüzden yeni lisanslardan birine satın almaya / yükseltmeye çalışmadan önce sunucunuzu en son sürüme güncellediğinizden emin olun!

Her Lisans İle Birlikte LSCache

Tüm lisanslar artık ek bir ücret ödemeden özel sunucu düzeyinde tam sayfa önbellekleme modülümüz olan LSCache ile geliyor. LSCache sunucu kaynakları açısından büyük bir fark yaratabilir. LSCache’yi etkinleştiren barındırma sağlayıcıları, sunucu kapasitelerinin önemli ölçüde arttığını gördüler ve aynı donanım üzerinde daha fazla müşteriye ev sahipliği yapmalarını sağladı.

LSCache gibi site sahipleri , eklentilerimiz aracılığıyla çeşitli popüler web uygulamaları ile arayüz oluşturabilir . Ya da yeniden yazma kuralları ile kendi uygulamaları için özelleştirebilirler . LSCache ile çalışan bir web uygulaması hızlı bir web uygulamasıdır.

Lütfen LSCache’in% 100 ücretsiz olmasına rağmen, Magento için LiteMage önbellek çözümünün yalnızca ayrı bir eklenti satın alma işlemi yoluyla sunulduğunu unutmayın.

ÜCRETSİZ Başlangıç ​​Lisansı

% 100 ücretsiz olan şeylerden bahsetmişken… yeni sunulan lisanslarımızdan biri Başlangıç ​​Lisansıdır. Bu, 1 çalışanlı tek alanlı, 2 GB lisans ve LSCache’dir. Basit ihtiyaçları olan site sahipleri veya daha güçlü bir Site Sahibi lisansı vermeden önce tek bir sitede uzun bir süre için LiteSpeed ​​Web Sunucusunu denemek isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Yeni lisansları karşılaştırmanıza ve sizin için uygun olanı seçmenize yardımcı olacak kullanışlı bir grafik .

Lisans Domain Limiti* işçiler RAM Sınırı Aylık Fiyat Karşılaştırmak
starter 1 1 2 GB ÜCRETSİZ n / a
site sahibi 5 1 8 GB 10 $ n / a
Site Sahibi Artı 5 1 Sınırsız $ 16 n / a
Web Host Lite Sınırsız 1 8 GB $ 26 Platform kısıtlaması veya 800 eşzamanlı bağlantı sınırı olmayanUltraVPS + LSCache
Web Host Temel Sınırsız 1 Sınırsız $ 36 Düşük fiyat ile 1 CPU + LSCache
Web Host Uzmanı Sınırsız 2 Sınırsız $ 46 2 CPU Lisansı
Web Host Şirketi Sınırsız 4 Sınırsız 65 $ 4 CPU Lisansı
Web Host Elite Sınırsız yapılandırılabilir Sınırsız 92 $ İşçilerin miktarını yapılandırma becerisine sahip 8 CPU Lisansı

* Domain Limits, yalnızca üst düzey alanlara uygulanır. Alt alan adlarında sınır yoktur.

Lütfen tüm bilgilerin bu yazıdan itibaren güncel olduğunu, ancak değişime tabi olduğunu unutmayın. En son fiyatlandırma ve özellikleri görmek için lütfen mağazayı ziyaret edin .

Site Sahipleri İçin Bir Not

Konfor düzeyinize bağlı olarak, doğrudan LiteSpeed’den bir lisans almak sizin için doğru seçim olmayabilir. Lisansı aldıktan sonra barındırma hizmeti almanız gerekir. Sunucunuzu kendiniz yüklemeniz, yapılandırmanız ve sürdürmeniz veya bunu sizin için yapacak personel bulundurmanız gerekir.

LiteSpeed-powered olmak için istekli iseniz, ama tüm detayları kendiniz işlemek istemiyorsanız, LiteSpeed ​​hosting’i tercih edebilirsiniz. Hosting Provider Partners listemize bir göz atın . Bu şirketler LiteSpeed ​​Web Sunucusu vekullanmanız gereken hosting’i içeren çeşitli hizmetler sunmaktadır . Zevkin için doğru miktarda el sunucu konfigürasyonu içeren bir paket alabilirsiniz. Diğer bir deyişle, tam kontrole sahip olabilirsiniz ya da sağlayıcının sizin için her şeyi ele almasına izin verebilirsiniz.

Web Hostları İçin Birkaç Not

Bizde var olan mevcut lisanslar ve paketler, bu değişiklikten etkilenmeyecektir , tek istisna. 1 CPU + LSCache lisans fiyatı Esansiyel ruhsat Ev Sahipliği yeni Web’in fiyatlandırma maç için / ay $ 36 $ 38 / ay dan düşürülür.

API ve WHMCS bayi modülü kullanıcıları yeni lisansları istedikleri zaman sunmaya başlayabilir. (Lütfen ücretsiz Starter lisansının API aracılığıyla mevcut olmadığını unutmayın.)

Yeni lisanslara kolaylık sağlamak için yeni sürüme geçmenizi öneririz. Geçişe yardımcı olmak için, şu an için eski lisans türlerini listelemeye devam edeceğiz. Bunları Legacy LSWS Lisansları kategorisinde listelenmiş olarak bulabilirsiniz .

Bu Yazıyı Beğendin mi?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%